2. OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE U DVORANI ZA VETERANE - 24.02.2008.
NESLUŽBENI REZULTATI
 
KUGLA - žene
Ime
Prezime
rezultat  
klub
-
-
Ž-35 - 4 kg
1.
Duška
Fanjek
6,05
AK Veteran
-
-
Ž-40 - 4 kg
1.
Ivana
Sraga
5,93
AK Veteran
-
-
Ž-45 - 4 kg
1.
Svjetlana
Drašković
5,44
AK Mladost
-
-
Ž-50 - 3 kg
1.
Vesna
Musulin
8,10 1.
KAT
2.
Ankica
Antolić
8,10 2.
AK Mladost
--
-
Ž-55 - 3 kg
1.
Tatjana
Devetak
5,90
Nova Gorica
Slovenija
--
Ž-60 - 3 kg
1.
Katarina
Šporer-Tošić
10,95
KAT
2.
Melita
Milivojević
Bogatec
7,07
AK Veteran
2.
Marijeta
Čad
9,40
VAD-Ljubljana
Slovenija
--
Ž-70 - 3 kg
1.
Marija
Sraga
4,72
AK Veteran
--
 
 
KUGLA -muški
Ime
Prezime
rezultat  
klub
-
M-35 - 7,26 kg
1.
Ante
Pavković
12,78
AK Dinamo
2.
Saša
Pavičević
7,87
AK Veteran
3.
Vladimir
Oreški
7,79
AK Veteran
-
M-40 - 7,26 kg
1.
Branko
Suzić
10,73
AK Mladost
2.
Slaven
Žimbrek
9,17
AK Dinamo
3.
Mladen
Sraga
8,18
AK Veteran
4.
Igor
Čepo
7,82
AK Dinamo
5.
Berislav
Devčić
7,31
AK Veteran
-
M-45 - 7,26 kg
1.
Branko
Todorović
10,63
AK Međimurje Čakovec
2.
Vladimir
Gjurgjević
8,30
AK Dinamo
3.
Željko
Drveni
7,23
AK Bjelovar
-
M-50 - 6 kg
1.
Zdravko
Haubrih
6,37
AK Veteran
v.k.
Branko
Todorović V.K.
12,06 v.k.
AK Međimurje Čakovec
-
M-55 - 6 kg
1.
Jure
Novak
10,87
SLOVENIJA
2.
Kostja
Virant
9,98
SLOVENIJA
1.
Nikica
Simić
9,33
KAVZ
2.
Zlatko
Pap
9,25
Mem Ašli Kožar
3.
Žarko
Martinek
7,39
AK Mladost
-
M-60 - 5 kg
1.
Marjan
Devetak
10,90
Nova Gorica
Slovenija
1.
Josip
Čorak
10,19
AK Dinamo
-
M-65 - 5 kg
1.
Vasilije
Pisić
10,26
VAD-Ljubljana
Slovenija
-
M-70 - 4 kg
1.
Marko
Sluga
11,34
VAD-Ljubljana
Slovenija
1.
Miroslav
Milivojević
8,99
AK Veteran
2.
Vladimir
Košćević
6,41
AK Veteran
3.
Anton
Fontana
6,16
KAT
-
 
M-75 - 4 kg
1.
Nikola
Turk
8,19
AK Dinamo
-
 
 
DALJ - žene
Ime
Prezime
rezultat  
klub
-
Ž-35
1.
Božica
Šorgić
4,29
AK Veteran
2.
Sandra
Selihar
4,11
AK Dinamo
3.
Duška
Fanjek
3,15
AK Veteran
-
Ž-40
1.
Marija
Prskalo
3,85
AK Dinamo
2.
Jelena
Čepo
x
AK Dinamo
-
Ž-45
1.
Vilma
Fatović
3,48
KAVZ
-
Ž-50
1.
Branka
Grajić
3,76
Olympionik Zadar
-
 
DALJ -muški
Ime
Prezime
rezultat
klub
-
-
M-35
1.
Tomislav
Hrbud
5,31
AK Dinamo
2.
Elvis
Čulina
4,80
KAVZ
3.
Saša
Pavičević
4,63
AK Veteran
4.
Claudio
Tamburin
4,30
KAVZ
-
M-40
1.
Krešimir
Novak
4,76
ŠAK Varaždin
2.
Zvonimir
Bogdanić
4,09
3.
Marijan
Hatlak
3,84
AK Veteran
-
M-45
1.
Berislav
Zetić
5,36
AK Dinamo
2.
Damir
Pušelj
5,23
AK Dinamo
3.
Željko
Drveni
2,68
AK Bjelovar
-
M-50
1.
Miki
Prstec
4,87
AK Ptuj
Slovenija
2.
Dušan
Koren
4,74
AK Ptuj
Slovenija
1.
Ivan
Pukšar
4,73
AK Jastreb 99
2.
Željko
Zgurić
4,25
ŠAK Varaždin
-
M-55
1.
Stevan
Vukas
4,72
KAT
2.
Vladimir
Junger
4,54
AK Veteran
3.
Robert
Štriga
3,10
AK Dinamo
-
M-60
1.
Zvonimir
Tumpić
3,24
Omega Boks
-
M-75
1.
Nikola
Turk
2,52
AK Dinamo
-
 
 
60 m - žene
-
Ž-35
1.
Zvjezdana
Mršić
8,8
KAV Zadar
2.
Božica
Šorgić
9,0
AK Veteran
3.
Sandra
Selichar
9,2
AK Dinamo
-
Ž-40
1.
Jelena
Čepo
9,4
AK Dinamo
2.
Ivana
Sraga
10,9
AK Veterana
-
Ž-45
1.
Vilma
Fatović
9,6
KAVZ
-
Ž-50
1.
Branka
Grajić
9,1
Olympionik Zadar
-
Ž-60
1.
Melita
Milivojević
Bogatec
17,4
AK Veteran
-
Ž-70
1.
Marija
Sraga
17,5
AK Veteran
 
VIS - žene
-
Ž-35
1.
Zvjezdana
Mršić
160
KAV Zadar
-
Ž-40
1.
Marija
Prskalo
115
AK Dinamo
-
Ž-55
1.
Orlić
Katarina
105
Zagreb
-
Ž- 60
1.
Marijeta
Čad
125
VAD-Ljubljana
Slovenija
- -    
 
 
VIS -muški
Ime
Prezime
rezultat  
klub
-
M-35
1.
Ivan
Penavić
170
AK Dinamo
-
M-40
1.
Slaven
Žimbrek
155
AK Dinamo
2.
Mladen
Sraga
140
AK Veteran
3.
Zvonimir
Bogdanić
130
-
M-45
1.
Igor
Štrk
160
KAT
2.
Vladimir
Gjurgjević
130
AK Dinamo
VK
Damir
Pušelj
140
AK Dinamo
-
M-50
1.
Dušan
Koren
150
AK Ptuj
Slovenija
-
M-55
1.
Jure
Novak
155
SLOVENIJA
1.
Robert
Štriga
105
AK Dinamo
-
M-60
1.
Josip
Čorak
115
AK Dinamo
-
M-65
1.
Valentin
Moljk
135
VAD-Ljubljana
Slovenija
-
M-70
1.
Marko
Sluga
120
VAD-Ljubljana
Slovenija
1.
Miroslav
Milivojević
115
AK Veteran
 
60 m -muški
   
 
Ime
Prezime
rezultat
-
klub
-
M-35
 
1.
Elvis
Čulina
7,9
KAVZ
 
2.
Claudio
Tamburin
8,5
KAVZ
 
   
-
 
M-40
 
1.
Krešimir
Novak
8,1
ŠAK Varaždin
 
2.
Mladen
Smiljanić
8,3
AK Veteran
 
3.
Branko
Suzić
8,4
AK Mladost
 
4.
Igor
Čepo
9,2
AK Dinamo
 
5.
Berislav
Devčić
9,9
AK Veteran
 
-
M-45
 
1.
Berislav
Zetić
7,8
AK Dinamo
 
2.
Damir
Pušelj
7,9
AK Dinamo
 
3.
Igor
Štrk
8,5
KAT
 
-
 
M-50
1.
Miro
Prstec
8,0
AK Ptuj
Slovenija
1.
Danijel
Tadić
8,3
KAVZ
2.
Ivan
Pukšar
8,5
AK Jastreb 99
3.
Željko
Zgurić
8,6
ŠAK Varaždin
 
4.
Zdravko
Haubrih
9,3
AK Veteran
 
-
M-55
 
1.
Nikica
Simić
8,2
KAVZ
 
2.
Vladimir
Junger
8,3
AK Veteran
 
-
M-60
 
1.
Branko
Tepšić
7,9
AK Dinamo
 
2.
Zvonimir
Tumpić
10,1
Omega Boks
 
-
M-65
1.
Vasilije
Pisić
8,8
VAD-Ljubljana
Slovenija
-
M-70
 
1.
Anton
Fontana
10,3
KAT
 
-
M-75
 
1.
Nikola
Turk
12,0
AK Dinamo
 
 
-
AKO NETKO IMA PRITUŽBU NA OBJAVLJENI REZULTAT NEKA MI SE JAVI MAILOM : mim-sraga@zg.htnet.hr