AVSA - Asocijacija veterana Srbije u atletici
OTVORENO PRVENSTVO SRBIJE U ATLETICI ZA VETERANE 
Beograd, 29. maj 2011.
REZULTATI
100 m - MUŠKARCI
Kategorija M-35-39
1 Miladinov Zdravko 1974 M-35 872 AK Mladost Bosilegrad 14,51
Kategorija M-40-44
1 Kojović Milojica 1967 M-40 777 AK Mladost Latković 15,29
Kategorija M-45-49
1 Pavkov Dušan 1963 M-45 855 Maraton tim Kula 13,98
Kategorija M-50-54
1 Lazić Boško 1961 M-50 231 AK Veteran G. Milanovac 13,02
2 Mihailović Miroslav 1960 M-50 249 OAK Beograd 13,42
3 Despotović Goran 1960 M-50 238 AK Crvena Zvezda Beograd 14,31
4 Štetin Goran 1959 M-50 573 AK Veteran Beograd 14,96
5 Suzanović Zoran 1958 M-50 781 SFS Borac Paraćin 17,72
Kategorija M-55-59
1 Damnjanović Milan 1956 M-55 730 AK Mladost Latković 14,44
2 Damnjanović Milovan 1953 M-55 734 AK Mladost Latković 14,72
Kategorija M-60-64
1 Sekulić Lazar 1948 M-60 860 AK Smederevo 15,72
Kategorija M-65-69
1 Poznanović Branislav 1946 M-65 234 AK Kvarner AT Rijeka CRO 15,30
2 Nikolić Srba 1946 M-65 247 SFS Borac Paraćin 19,62
Kategorija M-75-79
1 Ognjenovski Trajan 1935 M-75 579 AK Star Stara Pazova 17,46
2 Antonić Miloš 1936 M-75 778 AK Veteran Beograd 18,12
400 m - MUŠKARCI
Kategorija M-40-44
1 Lazić Branislav 1971 M-40 849 AK Akademac Bijeljina RS BIH 57,09
2 Radišić Ljubiša 1967 M-40 565 OAK Beograd 59,15
3 Kojović Milojica 1967 M-40 777 AK Mladost Latković 1:07,10
Kategorija M-45-49
1 Blagić Dragiša 1962 M-45 867 AK Mladenovac 1:01,87
2 Pavkov Dušan 1963 M-45 855 Maraton tim Kula 1:03,57
3 Anđelković Mirko 1964 M-45 240 SFA Borac Paraćin 01:04,79
4 Jovanović Vojislav 1966 M-45 727 Beograd 01:07,28
5 Kuridža Jovo 1964 M-45 723 OAK Beograd 01:07,49
Kategorija M-50-54
1 Mihailović Miroslav 1960 M-50 249 OAK Beograd 01:01,49
2 Mićić Srećko 1958 M-50 762 AK Veteran Beograd 01:13,59
Kategorija M-55-59
1 Orbović Mirko 1956 M-55 899 AK Veteran Beograd 1:04,06
2 Damnjanović Milovan 1953 M-55 826 AK Mladost Latković 1:06,53
3 Savić Jovica 1953 M-55 576 AK Veteran Beograd 1:34,03
Kategorija M-60-64
1 Ćirić B. Dragan 1951 M-60 566 ARK Tron Subotica 01:16,89
2 Ćorović Velimir 1947 M-60 864 Nikšić MNE 01:16,91
Kategorija M-65-69
1 Nikolić Srba 1946 M-65 247 SFS Borac Paraćin 01:31,08
2 Ivković Krsto 1946 M-65 589 AK Veteran Beograd 01:34,61
Kategorija M-75-79
1 Matijević Milan 1935 M-75 875 AK Kraljevo 01:29,26
2 Antonić Miloš 1936 M-75 778 AK Veteran Beograd 01:33,64
Kategorija M-80+
1 Pavićević Nedeljko 1931 M-80 789 AK Veteran Beograd 03:17,46
800 m - MUŠKARCI
Kategorija M-35-39
1 Kadić Denis 1974 M-35 879 BiH 2:08,01
2 Vojnić Purčar Dejan 1973 M-35 572 AK Spartak Subotica 2:13,77
3 Banić Predrag 1975 M-35 575 AK Dinamo Pančevo 2:13,90
Kategorija M-40-44
1 Radišić Ljubiša 1967 M-40 895 OAK Beograd 02:09,50
2 Lazić Branislav 1971 M-40 565 AK Akademac Bijeljina RS BIH 02:12,79
Kategorija M-45-49
1 Anđelković Mirko 1964 M-45 240 SFA Borac Paraćin 2:20,85
2 Blagić Dragiša 1962 M-45 867 AK Mladenovac 2:22,76
3 Jahoda Miša 1964 M-45 859 AK Kometa Beograd 02:22,78
4 Kuridža Jovo 1964 M-45 723 OAK Beograd 02:43,54
Kategorija M-50-54
1 Solar Zoran 1959 M-50 890 AK Veteran Beograd 2:23,29
2 Aničić Predrag 1959 M-50 893 AK Vojvodina Novi Sad 02:49,00
3 Orbović Ljubiša 1959 M-50 898 Beograd 03:11,54
Kategorija M-55-59
1 Trivunović Miloš 1956 M-55 878 AK Veteran Beograd 02:22,31
2 Orbović Mirko 1956 M-55 899 AK Veteran Beograd 02:24,47
3 Dimitrić Slavko 1955 M-55 897 AK Veteran Beograd 03:01,65
4 Stojković Srđan 1953 M-55 896 AK Maraton Leskovac 03:19,32
Kategorija M-60-64
1 Ćorović Velimir 1947 M-60 864 Nikšić MNE 02:51,72
2 Ćirić B. Dragan 1951 M-60 566 ARK Tron Subotica 02:52,29
Kategorija M-65-69
1 Ivković Krsto 1946 M-65 589 AK Veteran Beograd 03:49,84
Kategroija M-75-79
1 Matijević Milan 1935 M-75 875 AK Kraljevo 03:41,06
3000 m hodanje - MUŠKARCI
Kategorija M-40-44
1 Ubornji Dejan 1969 M-40 243 AK Veteran Beograd N. Sad 17:28,44
Kategorija M-50-54
1 Stevanović Ljuba 1957 M-50 895 AK Maratonac Novi Beograd 17:19,01
2 Pucarević Živadin 1959 M-50 873 AK Veteran Beograd 17:21,63
3 Stanojević Đorđe 1957 M-50 717 AK Majdanpek 18:50,13
Kategorija M-55-59
1 Kičinja Miroslav 1955 M-55 244 AK Star Stara Pazova 21:42,20
2 Javkin Nikolaj 1952 M-55 709 AK Star Stara Pazova 27:43,06
Kategorija M-70-74
1 Šljivić Aleksandar 1941 M-70 714 AK Veteran Beograd 19:04,43
Kategorija M-80-84
1 Damjanović Blagoje 1929 M-80 729 AK Mladost Latković 30:56,84
Kategorija M-90+
1 Mihalić Franjo 1920 M-90 233 AK Partizan Beograd 32:34,78
5000 m - MUŠKARCI (M35 - M65)
Kategorija M-35-40
1 Vrhovac Dalibor 1976 M-35 782 AK Prnjavor BiH 17:58,55
2 Midžić Benjamin 1976 M-35 785 AK Ruma 19:05,53
Kategorija M-40-44
1 Petrić Miodrag 1971 M-40 876 AK Kraljevo 16:43,57
2 Dramićanin Predrag 1970 M-40 787 PTT Beograd 17:51,50
3 Filipović Dragiša 1968 M-40 246 SFS Borac Paraćin 20:09,80
4 Ranđelović Miroslav 1967 M-40 788 Beograd 21:39,67
Kategorija M-45-49
1 Mahmić Nihad            1966 M-45 884 BiH                      BR ******** 16:19,01
2 Smriko Zuhdija 1962 M-45 891 BiH 18:14,42
3 Tešić Goran 1965 M-45 791 AK Beoelektrane Beograd 21:02,12
Kategorija M-50-54
1 Kavaz Asim 1961 M-50 892 BiH 18:23,28
2 Sekulić Živorad 1960 M-50 852 AK Akademac Bijeljina RS BIH 18:27,81
3 Isailović Dragan 1960 M-50 738 Beograd 18:34,65
4 Bogdanović Srđan 1960 M-50 869 AK Smederevo 21:04,47
5 Černih Ivan 1960 M-50 721 AK Veteran Bgd B.Karlovac 22:27,34
Kategorija M-55-59
1 Radulović Radovan 1952 M-55 596 AK Ahiles Palić 19:59,19
2 Jaćimovski Dane 1955 M-55 581 AK Maratonac Novi Beograd 20:03,79
3 Tošić Zoran 1954 M-55 784 AK Ruma 20:36,53
4 Končar Miodrag 1952 M-55 866 AK Maratonac Novi Beograd 20:56,64
Kategorija M-60-64
1 Vujičić Milan 1948 M-60 874 Veteran Nikšić MNE 23:36,56
2 Mičić Dragoslav 1949 M-60 786 AK Veteran Beograd 23:55,37
3 Sretenović Dragan 1949 M-60 780 AK Veteran Beograd 26:25,69
Kategorija M-65-69
1 Smrk Štefan 1944 M-65 858 AK Veteran Beograd 20:53,29
2 Petrović Milorad 1944 M-65 790 AK Veteran Bgd Jagodina 26:00,13
3000 m - MUŠKARCI  (M70+)
Kategorija M-70-74
1 Farčić Nedo 1941 M-70 719 Beograd 12:23,17
2 Ćalasan Branislav 1941 M-70 712 AK Veteran Beograd 17:05,73
3 Trnavac Veljko 1938 M-70 711 AK Takovo G.Milanovac 17:15,17
Kategorija M-75-79
1 Mesinger Fedor 1933 M-75 245 Dorćol Beograd 17:48,03
2 Stevanović Vlada 1934 M-75 722 AK Veteran Beograd 19:06,82
3 Aćimović Predrag 1932 M-75   AK Veteran Beograd  
Kategorija M-80+
1 Andrić Miloje 1931 M-80 792 AK Veteran Beograd 18:06,86
SKOK U DALJ - MUŠKARCI
Kategorija M-35-39
1 Vojnić Purčar Dejan 1973 M-35 572 AK Spartak Subotica 5,17
2 Miladinov Zdravko 1974 M-35 872 AK Mladost Bosilegrad 3,76
Kategorija M-40-44
1 Stanković Aca 1967 M-40 724 AK Crvena zvezda Beograd 5,75
2 Mitrović Ranko 1969 M-40 783 AK Prnjavor BiH 5,49
Kategorija M-45-49
1 Vojinović Blaža 1965 M-45 871 AK Mladost Bosilegrad 4,55
2 Stevanović Boban 1966 M-45 571 AK Crvena zvezda Beograd 4,44
Kategorija M-50-54
1 Lazić Boško 1961 M-50 231 AK Veteran G. Milanovac 4,44
2 Stefanov Stefan 1959 M-50 870 AK Mladost Bosilegrad 4,33
3 Štetin Goran 1959 M-50 573 AK Veteran Beograd 3,20
Kategorija M-55-59
1 Damnjanović Milan 1956 M-55 730 AK Mladost Latković 4,56
Kategorija M-60-64
1 Sekulić Lazar 1948 M-60 860 AK Smederevo 3,64
Kategorija M-65-69
1 Ivaniš Gojko 1943 M-65 250 AK Star Stara Pazova 3,92
2 Poznanović Branislav 1946 M-65 234 AK Kvarner AT Rijeka CRO 3,62
SKOK U VIS - MUŠKARCI
Kategorija M-40-44
1 Stanković Aca 1967 M-40 724 AK Crvena zvezda Beograd 175
2 Mitrović Ranko 1969 M-40 783 AK Prnjavor BiH 160
Kategorija M-45-49
1 Mićević Dejan 1963 M-45 883 KV Ostrog, Rogatica RS, BIH 165
2 Vojinović Blaža 1965 M-45 871 AK Mladost Bosilegrad 145
3 Stevanović Boban 1966 M-45 571 AK Crvena zvezda Beograd 145
Kategorija M-50-54
1 Stefanov Stefan 1959 M-50 870 AK Mladost Bosilegrad 130
Kategorija M-65-69
1 Urošević Radivoje 1945 M-65 583 Vrbas 90
Kategorija M-65-69
1 Ognjenovski Trajan 1935 M-75 579 AK Star Stara Pazova 90
KUGLA - MUŠKARCI
Kategorija M-40-44
1 Jakšić Zoran 1970 M-40 237 AK Vojvodina Novi Sad 11,44
2 Kavez Semir 1967 M-40 877 BiH 10,80
Kategorija M-45-49
1 Vrcić Mensur 1966 M-45 882 BiH 12,05
2 Kasiba Silvester 1964 M-45 582 AK Spartak Subotica 9,08
Kategorija M-50-54
1 Miladinović Slobodan 1959 M-50 230 AK Veteran G. Milanovac 14,33
2 Ludvig Damir 1961 M-50 894 AK Požega CRO 10,23
3 Čabarkapa Mijomir 1957 M-50 994 AK Mladost 10,00
4 Mešić Fuad 1957 M-50 880 BiH 9,59
Kategorija M-55-59
1 Borovnjak Milovan 1953 M-55 229 AK Veteran G. Milanovac 10,97
Kategorija M-60-64
1 Krajinović Petar 1950 M-60 235 AK Crvena zvezda Beograd 10,94
Kategorija M-65-69
1 Ivaniš Gojko 1943 M-65 250 AK Star Stara Pazova 10,89
Kategorija M-70-74
1 Jegdić Milutin 1940 M-70 731 AK Crvena zvezda Beograd 12,98
2 Radić Aleksandar 1937 M-70 726 AK Crvena zvezda Beograd 9,22
Kategorija M-80+
1 Skoko Radomir 1930 M-80+ 248 AK Veteran Beograd 10,05
DISK - MUŠKARCI
Kategorija M-40-44
1 Kavez Semir 1967 M-40 877 BiH 35,43
2 Jakšić Zoran 1970 M-40 237 AK Vojvodina Novi Sad 27,19
Kategorija M-45-49
1 Vrcić Mensur 1966 M-45 882 BiH 32,46
2 Kasiba Silvester 1964 M-45 582 AK Spartak Subotica 31,69
Kategorija M-50-54
1 Miladinović Slobodan 1959 M-50 230 AK Veteran G. Milanovac 42,60
2 Ludvig Damir 1961 M-50 894 AK Požega CRO 35,13
3 Mešić Fuad 1957 M-50 880 BiH 34,09
4 Despotović Goran 1960 M-50 230 AK Crvena Zvezda Beograd 33,13
Kategorija M-55-59
1 Borovnjak Milovan 1953 M-55 229 AK Veteran G. Milanovac 28,52
Kategorija M-55-59
1 Foldy Mihaly 1950 M-60 228 Mađarska HUN 42,54
Kategorija M-70-74
1 Petrović Mirko 1940 M-70 739 AK Crvena Zvezda Beograd 34,36
2 Radić Aleksandar 1937 M-70 726 AK Crvena zvezda Beograd 21,80
Kategorija M-80+
1 Skoko Radomir 1930 M-80+ 248 AK Veteran Beograd 26,34
100 m - ŽENE
Kategorija Ž-35-40
1 Vukotić Anđelka 1972 Ž-35 1441 AK Crvena Zvezda Beograd 17,19
Kategorija Ž-40-44
1 Kolovrat Frlić Senka 1969 Ž-40 1427 AK Kvarner AT Rijeka CRO 14,72
2 Rajić Vesna 1967 Ž-40 1432 AK Crvena Zvezda Beograd 16,51
3 Nastić Olivera 1969 Ž-40 1436 SFS Borac Paraćin 20,42
Kategorija Ž-50-54
1 Musulin Vesna 1957 Ž-50 1429 AK Kvarner AT Rijeka CRO 18,17
Kategorija Ž-75-79
1 Putniković Jelena 1935 Ž-75+ 1441 AK Veteran Beograd 28,59
400 m ŽENE
Kategorija Ž-35-40
1 Odri Višnja 1972 Ž-35 1426 BSK Borča Beograd 01:08,93
Kategorija Ž-40-44
1 Kolovrat Frlić Senka 1969 Ž-40 1427 AK Kvarner AT Rijeka CRO 01:08,23
2 Nastić Olivera 1969 Ž-40 1436 SFS Borac Paraćin 01:46,75
Kategorija Ž-55-59
1 Disić Verica 1956 Ž-55 1425 AK Smederevo 01:25,33
800 m - ŽENE
Kategorija Ž-35-39
1 Odri Višnja 1972 Ž-35 1426 BSK Borča Beograd 02:42,00
Kategorija Ž-50-54
1 Točilovac Danica 1960 Ž-50 2467 AK Veteran Bgd Kruševac 03:11,59
Kategorija Ž-55-59
1 Disić Verica 1956 Ž-55 1425 AK Smederevo 03:28,86
3000 m hodanje - ŽENE
Kategorija Ž-40-44
1 Lajić Danijela 1970 Ž-40 1438 AK Veteran Beograd 22:14,03
3000 m - ŽENE
Kategorija Ž-40-44
1 Sinić Todorović Dragica 1967 Ž-40 1428 Loznica 14:43,06
Kategorija Ž-50-54
1 Ponjavić Rada 1961 Ž-50 1435 AK Veteran G. Milanovac 13:18,72
2 Knežević Zdravka 1959 Ž-50 1440 AK Veteran Beograd 14:42,24
Kategorija Ž-60-64
1 Jurišin Mira 1949 Ž-60 1424 Maraton tim Kula 16:15,61
Kategorija Ž-80+
1 Naumović Bojana 1930 Ž-80 1437 AK Veteran Beograd 23:35,57
KUGLA - ŽENE
Ketegorija Ž-40-44
1 Šarić Sandra 1968 Ž-40 1434 AK Dinamo Zrinjevac CRO 7,85
Kategorija Ž-50-54
1 Musulin Vesna 1957 Ž-50 1429 AK Kvarner AT Rijeka CRO 7,53
2 Horvat Gordana 1960 Ž-50 1431 AK Kvarner AT Rijeka CRO 6,34
Kategorija Ž-55-59
1 Savić Anđelka 1954 Ž-55 1430 AK Kvarner AT Rijeka CRO 8,08
DISK - ŽENE
Ketegorija Ž-40-44
1 Šarić Sandra 1968 Ž-40 1434 AK Dinamo Zrinjevac CRO 22,44
Kategorija Ž-50-54
1 Horvat Gordana 1960 Ž-50 1431 AK Kvarner AT Rijeka CRO 13,97
Kategorija Ž-55-59
1 Savić Anđelka 1954 Ž-55 1430 AK Kvarner AT Rijeka CRO 20,76
4X100 ŠTAFETE
1 OAK Beograd       muška 52,7
  Mihailović Mirosla, Radišić Ljubiša, Kuridža Jovo, Trikić Vladimir          
2 AK Akademac       muška 53,42
  Stevanović Boban, Vojinović Blaža, Mitrović Ranko, Lazić Boško          
3 Veteran Beograd       muška 56,65
  Stevanović Ljuba, Solar Zoran, Orbović Mirko, Trivunović Miloš          
4 AK Mladost Latković       muška 57,9
  Damnjanović Milovan, Kojović Milojica, Perišić Vladimir, Damnjanović Milan          
5 Beograd       ženska 01:05,8
  Gajić Vesna, Vukotić Anđelka, Kolovrat-Frlić Senka, Odri Višnja          
6 SFS Borac Paraćin       mešovita 01:14,0
  Filipović Dragiša, Nikolić Srba, Nastić Olivera, Anđelković Mirko          
BR* Rekord Balkana za veterane u disciplini 5000 m u kategoriji M-45-49.
Vremenske prilike:
Pretežno sunčano
Temperatura 20 stepeni
Vlažnost 50-60%
Vetar slab, severni
Pritisak: oko proseka
AVSA - N. Todorović