6. Ivan Starek, Zagreb, 10.11.2012.
Utrke u brzom hodanju na cesti, 1 km i 3 km,
mlađe kategorije i studenti KIF Zagreb
1 km - limačice / U-12 F
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Cassanella Michela Trieste Trasporti Cral A. IT 2001 05:26,0
2. Cah Klara AK Koper SLO 2002 05:47,0
3. Glavina Alessia Trieste Trasporti Cral A. IT 2001 06:06,0
4. Novak Lorena AK Nedelišće HR 2001 06:55,0
1 km - limači / U-12 M
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Silli Giovanni Trieste Trasporti Cral A. IT 2002 05:22,0
2. Lubiana Ricardo Trieste Trasporti Cral A. IT 2001 05:25,0
3. Lešnjak Žan Žiga AK Bled SLO 2002 05:47,0
4. Bali Dino AK Podravski list HR 2002 07:14,0
5. Farkaš Roko AK Nedelišće HR 2005 07:54,0
3 km - studentice KIF Zagreb
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Sebešić Petra KIF Zagreb HR 1993 23:21,0
2. Zmajlović Mihela KIF Zagreb HR 1993 23:22,0
3. Pedić Ana KIF Zagreb HR 1993 23:24,0
4. Lagančić Dora KIF Zagreb HR 1993 23:25,0
3 km - studenti KIF Zagreb
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Ribar Domagoj KIF Zagreb HR 1993 17:52,0
2. Hrgović Tomislav KIF Zagreb HR 1993 17:56,0
3. Sremec Marko KIF Zagreb HR 1993 17:59,0
4. Jezerčić Ante KIF Zagreb HR 1993 22:14,0
5. Zelić Filip KIF Zagreb HR 1993 22:26,0
6. Vidović Dario KIF Zagreb HR 1993 22:36,0
7. Petrović Marko KIF Zagreb HR 1993 24:05,0
8. Sertić Nikola KIF Zagreb HR 1991 24:06,0
3 km - mlađe kadetkinje / U-14 F
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Silli Laura Trieste Trasporti Cral A. IT 1999 16:09,0
2. Colacicco Valentina Trieste Trasporti Cral A. IT 2000 16:29,0
3. Čanadi Eva AK Koper SLO 2000 18:32,0
4. Bižić Stefany AK Agram HR 1999 19:26,0
5. Črnčec Lara AK Nedelišće HR 1999 20:05,0
6. Stojak Mia AK Agram HR 1999 21:03,0
3 km - mlađi kadeti / U-14 M
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Lubiana Federico Trieste Trasporti Cral A. IT 1999 15:52,0
2. Demichele Diego Trieste Trasporti Cral A. IT 1999 16:33,0
3. Haubrih Ivan AK Dinamo Zrinjevac HR 2000 20:01,0
3 km - kadetkinje / U-16 F
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Golobić Antonela AK Agram HR 1997 16:02,0
2. Ferfoglia Irene Trieste Trasporti Cral A. IT 1998 16:40,0
3. Cassanella Alessia Trieste Trasporti Cral A. IT 1998 17:36,0
4. Posavec Ramona AK Nedelišće HR 1998 20:08,0
5. Štrk Katarina AK Agram HR 1997 20:52,0
3 km - kadeti / U-16 M
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Vučković Jan AK Agram HR 1997 15:35,0
2. Mikulić Stjepan AK Agram HR 1997 18:23,0
6. Ivan Starek, Zagreb, 10.11.2012.
Utrka u brzom hodanju na cesti, 5 km, ukupno
5 km - F
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Recsei Petra Honved Budapest HUN 1990 25:26,0
2. Renić Ivana AK Mladost HR 1996 27:30,0
3. Raia Elisa CUS Trieste IT 1978 27:54,0
4. Ferluga Fulvia Atl. Brugnera IT 1973 28:38,0
5. Marasović Slavica AK Aviokarte.hr HR 1996 31:09,0
6. Schwanzer Monika 1.LC Parndorf AUT 1955 31:33,0
7. Hajsok Hana AK Agram HR 1994 33:23,0
8. Čufer Valentina Burja Vipava SLO 1966 35:15,0
9. Rošić - Bali Selma AK Podravski list HR 1976 35:46,0
5 km - M
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Srp Miklos Honved Budapest HUN 1993 21:43,0
2. Ruzzier Fabio AK Koper SLO 1953 23:48,0
3. Veršec Vladimir AK Koper SLO 1963 24:09,0
4. Konosić Željko AK Jastreb 99 HR 1972 24:50,0
5. Anđelić Matej AK Agram HR 1996 25:20,0
6. Graberec Ivan AK Martin Dugo selo HR 1964 26:14,0
7. Haubrih Želimir AK Dinamo Zrinjevac HR 1963 26:18,0
8. Dorigo Silvio Marathon Trieste IT 1962 26:21,0
9. Jagatić Mijo AK Žumberak HR 1966 27:11,0
10. Ćosić Mateo AK Agram HR 1996 28:37,0
11. Andreotti Piergiorgio MCCL R. Toscanelli IT 1940 34:05,0
12. Strieder Hermann Spitaller TV 1872 AUT 1941 35:15,0
13. Dobrota Arsen AK Veteran HR 1949 35:48,0
kategorije:
5 km - mlađe juniorke / U-18 F
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Renić Ivana AK Mladost HR 1996 27:30,0
2. Marasović Slavica AK Aviokarte.hr HR 1996 31:09,0
5 km - mlađi juniori / U-18 M
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Anđelić Matej AK Agram HR 1996 25:20,0
2. Ćosić Mateo AK Agram HR 1996 28:37,0
5 km - seniorke
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Recsei Petra Honved Budapest HUN 1990 25:26,0
2. Raia Elisa CUS Trieste IT 1978 27:54,0
3. Hajsok Hana AK Agram HR 1994 33:23,0
5 km - seniori
Family Name Name Club State Year of Birth Result
1. Srp Miklos Honved Budapest HUN 1993 21:43,0
5 km - Masters - F
Family Name Name Club State Category Result
1. Ferluga Fulvia Atl. Brugnera IT F35 - 1. 28:38,0
2. Schwanzer Monika 1.LC Parndorf AUT F55 - 1. 31:33,0
3. Čufer Valentina Burja Vipava SLO F45 - 1 35:15,0
4. Rošić - Bali Selma AK Podravski list HR F35 - 1. 35:46,0
5 km - Masters - M
Family Name Name Club State Category Result
1. Ruzzier Fabio AK Koper SLO M55 - 1. 23:48,0
2. Veršec Vladimir AK Koper SLO M45 - 1. 24:09,0
3. Konosić Željko AK Jastreb 99 HR M35 - 1. 24:50,0
4. Graberec Ivan AK Martin Dugo selo HR M45 - 2. 26:14,0
5. Haubrih Želimir AK Dinamo Zrinjevac HR M45 - 3. 26:18,0
6. Dorigo Silvio Marathon Trieste IT M50 - 1. 26:21,0
7. Jagatić Mijo AK Žumberak HR M45 - 4. 27:11,0
8. Andreotti Piergiorgio MCCL R. Toscanelli IT M70 - 1. 34:05,0
9. Strieder Hermann Spitaller TV 1872 AUT M70 - 2. 35:15,0
10. Dobrota Arsen AK Veteran HR M60 - 1. 35:48,0